WIPEPOD Hand&Surface Wipes

Kód: WIPE01
Neohodnotené
Značka: Neurčené
€31,20
Skladom (>5 ks)
WIPEPOD dezinfekčné utierky parfumované (600ks) sú vlhčené dezinfekčné utierky s citrónovou vôňou, v balení je 600 ks. Utierky likvidujú baktérie a vírusy v priebehu niekoľkých sekúnd s účinnosťou až 99,999%. S vôňou sviežeho citrónu.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
v rámci celej SR
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Utierky možno používať výhradne len v zásobníku, ktorý je v bielej alebo čiernej farbe a dá sa namontovať na stenu. Súčasťou balenia je aj informačná tabuľka o výrobku a zásobníku, ktorá sa dá nalepiť na stenu k zásobníku. Rozmer balenia je 20 x 25cm. Sú určené na ľudskú pokožku (možné použiť aj na tvár) a plochy. Utierky Wipepod čistia a dezinfikujú v jednom kroku. Obsahujú biocídne látky.

Hlavné výhody utierok sú ...  je to mobilné umývadlo, ktoré nahradzuje komplexné umytie rúk, majú dlhodobú ochranu - na pokožke a povrchoch vytvára ochranu pred kontamináciou až 6 hodín,  transparentná ekonomika - jednoduchá kalkulácia nákladov na používanie (600 ks v balení)

- ideálna prevencia - efektívny nástroj pre všetky firmy a organizácie na prevenciu pred priamou a krížovou kontamináciou

- veľkokapacitné balenie - výborné riešenie aj pre intenzívne používanie

- šetrnosť k povrchu - nepoškodzuje ani citlivé povrchy

- príjemne voňajú a nevysušujú pokožku (pretože neobsahujú alkohol ) - vďaka tomu sú vhodné nie len na ruky, ale aj na tvár a iné citlivé miesta a sú bezpečné aj pre deti
Dodatočné parametre

Kategória: Hygienické potreby
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: