Plum stanica prvej pomoci

Kód: 5107
Neohodnotené
Značka: Plum
€82,26
Skladom (5 ks)
Plum stanica prvej pomoci na drobné poranenia pokožky a očí. Na jednom mieste obsahuje nádobu s roztokom na výplach oka, čistiace utierky na vyčistenie rany a náplaste na jej prelepenie.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
v rámci celej SR
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

ˇVďaka stanici prvej pomoci sú prostriedky prvej pomoci ľahko prístupné. Výplach očí, očná sprcha či dezinfekcia Vám môžu pomôcť zachrániť Váš zrak alebo znížiť riziko infekcie rany. Výplach očí do 15 tich sekúnd pomôže znížiť riziko trvalého poškodenia zraku.

Touto jedinečnou stanicou možno vyriešiť vyčistenie a ošetrenie drobných škrabancov, porezaní či výplach očí. Zabezpečuje rýchlu a jednoduchú prvú pomoc. Stanica je na základovej doske namontovateľná na stenu so zrkadlom.  Je vhodná na každé pracovisko výrobné haly, autoservisy, dielne, výrobné haly, kuchyne, reštaurácie, laboratóriá a podobne. Môžete ju umiestniť na nebezpečné miesta vášho pracoviska, tam kde je najviac potrebná.  Obsahuje: 1 × 500ml očná sprcha 0,9% NaCl, 1× dávkovač náplastíQuick Fix vrátane 90ks náplastí, 1ä dávkovač sterilných utierok Quick clean vrátane 40ks utierok. 

Obsahuje: 1 × 500 ml očná sprcha, 0,9% NaCl, 1 × dávkovač náplastí Quick Fix vrátane 90 ks náplastí, 1 × dávkovač sterilných utierok Quick clean vrátane 40ks utierok. 

Valenie: 1set 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravotníctvo a nemocničný sektor
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: