EpidAir – Profesionálny samodezinfekčný prostriedok 500ml Zelený čaj

Kód: EPIDAIR4
Neohodnotené
Značka: Neurčené
€17,94
Skladom (>5 ks)
EpidAIR je profesionálny rad prostriedkov určených na dezinfekciu zahmlievaním bez potreby použitia špeciálneho vybavenia. EpidAIR odstraňuje baktérie, vírusy, plesne a účinne dezinfikujú všetky povrchy

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
v rámci celej SR
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Informácie o produkte:
EpidAIR je profesionálny rad prostriedkov určených na dezinfekciu zahmlievaním bez potreby použitia špeciálneho vybavenia. Produkty EpidAIR odstraňujú baktérie, vírusy a plesne a účinne dezinfikujú všetky povrchy. Produkty EpidAIR sú určené na všeobecné použitie v bytoch a na profesionálne použitie v kanceláriách, školách, bankách, úradoch a iných verejných priestoroch, jednotkách zdravotnej starostlivosti, hoteloch, kaderníckych a kozmetických salónoch, reštauráciách, skladoch a pod. Výrobky EpidAIR nezanechávajú stopy na dezinfikovaných povrchoch a nie je ich potrebné umývať. Výrobky je možné používať na všetky povrchy vrátane povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami.

Ako to funguje ?

Dezinfekčný prostriedok má formu vysoko kondenzovaného aerosólu so špecializovaným ventilom, ktorý umožňuje postrekovanie na vzdialenosť 4 m, čo výrazne uľahčuje a urýchľuje čas dezinfekcie. Vďaka použitej technike balenia je čas potrebný na dezinfekciu priemernej plochy miestnosti iba pár sekúnd. Dezinfekcia jednotlivých vecí sa stáva ešte jednoduchšou. Prípravok stačí nastriekať na dezinfikovaný povrch. Produkty EpidAIR sú dokonalým riešením pre samodezinfekciu povrchov metódou zahmlievania.

Účinnosť:
EpidAIR sú produkty určené na boj proti baktériám, vírusom a plesniam.

Zloženie prípravku tiež zaisťuje účinnosť v boji proti koronavírusu SARS-CoV-2. EpidAIR ako prvý dezinfekčný prostriedok získal pozitívne odporúčanie a certifikát „Clean & Safe“ udelený Európskym certifikačným systémom.

Produkty EpidAIR sa vyrábajú až v 4 verziách vôní (bavlníkový kvet, eukalyptus, zelený čaj, citrusy), čo umožňuje úplnú neutralizáciu nepríjemného zápachu dezinfekčného prostriedku a dlhodobo zaisťuje pocit sviežosti dezinfikovaných povrchov.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravotníctvo a nemocničný sektor
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: