DeziPower tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok s vôňou 5 L

Kód: 4289
Neohodnotené
Značka: Neurčené
€9,40
Skladom (3 ks)

DeziPower je tekutý bezchlórový dezinfekčný a čistiaci prostriedok s vôňou proti baktériám a plesniam. Je určený na dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov. V zdravotníctve a domácnostiach

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
v rámci celej SR
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

DeziPower je tekutý bezchlórový dezinfekčný a čistiaci prostriedok s vôňou proti baktériám a plesniam. Je určený na dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov (podlahy, nábytok, plasty, sanitárne zariadenie a pod) v zdravotníctve, komunálnej oblasti a domácnostiach.

Produkt nesmie prísť do kontaktu s potravinami a je určený len pre vonkajšie použitie.

Návod na použitie: na dezinfekciu a čistenie plôch a predmetov sa používa 50 ml prípravku na 1 liter vody pri dobe pôsobenia 3 minúty alebo do zaschnutia. Pri značnom znečistení možné používať aj v koncentrácii až 500 ml na 1 liter vody. Uzáver = 70 ml. Materiálová znášanlivosť: nie je obmedzené.

Registrácia v SR: BIO/148/D/07/1/CCHLP

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare.
Účinná látka: 1 g/100 ml alkyl(C12-16)benzyldimetylamónium-chlorid.Zloženie: etán-1,2-diol 5 g/ 100 ml, demineralizovaná voda.

POZOR
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H315 Dráždí kožu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hygienické potreby
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: