Badex 5 l

Kód: 58
Neohodnotené
Značka: Neurčené
€4,98 €4,98 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Bieliaci, dezinfekčný a čistiaci prostriedok na báze chlóru so širokým použitím. Bieli bielizeň a dezinfikuje plochy. Je schválený i na použitie v potravinárskom priemysle

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
v rámci celej SR
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Popis a Parametre

Dezinfekcia podláh, kuchynského a hygienického náčinia, sanitárnej keramiky, WC, drezov, hračiek: 
Použite roztok z 1 l prípravku a 9 l vody. Silné znečistenie najprv mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádza do styku s potravinami, opláchnite po 30 min. pitnou vodou.

Dezinfekcia pitnej vody v studniach: Dávkujte 20 ml prípravku na 1 m³ pitnej vody. Dávku najskôr rozmiešajte v 10 l vody a potom pokropte vodnú hladinu studne. Po 30 min. je voda dezinfikovaná a súčasne dochádza k rozloženiu účinnej látky.

Dezinfekcia vody v bazénoch: Prípravok sa používa celosezónne pre prevádzku bazénov. Iniciačná dávka: Pre prvé zachlórovanie bazéna dávkujte 150 ml prípravku na 3 m³ vody. Dávku najprv rozmiešajte v 10 l vody a potom vylejte po častiach do bazéna. Udržiavacia dávka: Pre bežnú dezinfekciu a udržanie správnej koncentrácie voľného chlóru v bazéne dávkujte 80 ml prípravku na 3 m³ vody. 
Šoková dávka: Pri výskyte rias, dlhodobom horúcom počasí alebo zvýšenom prevádzky dávkujte jednorázovo 250 ml prípravku na 3 m³ vody.

Predpieranie a bielenie v automatických práčkach: Do bubna práčky nalejte roztok 1 l vody a 100 ml prípravku. Do práčok so zásobníkom na bieliaci prostriedok nalejte dávku priamo do zásobníka. Vložte bielizeň do práčky, nadávkujte prací prostriedok a spustite program. 
Ručné namáčanie a bielenie bielizne: Na 40 l vody dávkujte 500 ml prípravku. Bielizeň namočte na 1-2 hodiny a po dôkladnom vyplukaní doperie ručne alebo v automatickej práčke. Pozor nepoužívajte na vlnu, hodváb, polyamidové vlákna.

Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). 

Skladovanie: 
Skladujte vo zvislej polohe! 
V suchu, oddelene od potravín. 
 Výstražné upozornenia: Dráždi kožu, Spôsobuje vážne poškodenie očí, Veľmi toxický pre vodné organizmy, ​​Veľmi toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami

Bezpečnostné upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí.  Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice / ochranné okuliare / tvárový štít. 

PO POUŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. 
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak ich možno ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní.
PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a nechajte ju v polohe uľahčujúce dýchanie. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM.

Zneškodnite obsah / nádobu podľa miestnych / regionálnych / štátnych / medzinárodnými predpismi.
Nebezpečné zložky: Chlórnan sodný (35g aktívneho chlóru / 1 liter), hydroxid sodný Iná nebezpečnosť: Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór)

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: